Realizace inteligentního řízení domu

Realizace%20inteligentn%C3%ADho%20%C5%99%C3%ADzen%C3%AD%20dom%C3%A1cnosti

 

 
Formy spolupráce

1. Poradenská činnost & koordinace projektu


Poradensk%C3%A1%20%C4%8Dinnost%20%26%20koordinace%20projektu
S ohledem na naše zkušenosti nabízíme též možnost individuálního poradenství a koordinaci při řízení projektu. Můžete tak využít služeb vlastního elektrikáře nebo si kabely roztahat svépomocí. Ve spolupráci s námi získáte například projekt inteligence, konzultace integrací vhodných technologií, dodávku materiálu LOXONE, naše mnoholeté „knowhow“ v oblasti inteligentního řízení nebo odborný dozor na stavbě. Dle dohody vám můžeme postavit rozvaděč nebo naprogramovat funkce inteligentní domácnosti.

2. Kompletní dodávka systému


Kompletn%C3%AD%20dod%C3%A1vka%20syst%C3%A9mu
Nejlépe nám sedí komplexní řešení projektů inteligentního bydlení domů nebo komerčních budov. Instalaci pak realizujeme sami nebo ve spolupráci s osvědčenými partnery. V subdodávce realizujeme nejčastěji vlastní rozvod kabeláže, či datové kabeláže.
 

  

Fáze spolupráce při kompletní dodávce inteligentní domácnosti

1. Potkej se s naší inteligencí


Proč nezačít inspirací, tedy návštěvou existující instalace inteligentní domácnosti? Možná Vás překvapí, jak moc vám inteligentní dům usnadní život. Náš inteligentní dům je nejlepší „showroom“, protože všechny funkce testujeme v reálném životě a neustále pracujeme na jejich vylepšení, či zjednodušení.

Pokud máte zájem o prohlídku inteligentního domu v Praze, sjednejte si s námi schůzku.

2. Plánování a projekt inteligence


Když se vám zalíbí výsledek naší práce a filosofie, kterou zastáváme, připravíme pro vás „projekt inteligentního řízení domácnosti“. Podobně jako projekt stavby domu, může být náš projekt různě podrobný. Nejprve naplánujeme všechny inteligentní funkce včetně řízení technologií domu a později připravíme podrobný technický projekt inteligentní elektroinstalace. Více v samostatné sekci „Projekt inteligentní domácnosti“.

3. Rozvody a elektroinstalace


Naši elektrikáři provedou elektropráce, které zahrnují tahání, sekání, osazování krabic, instalaci světel & led pásků, připojování technologií v domě a podobně. Vše se řídí projektem a případné změny se zaznamenávají.

4. Rozvaděč, kompletace a oživení systému


Na stavbu se přiveze předem připravený rozvaděč, který je osazen všemi inteligentními prvky. Stavba se osazuje inteligentními prvky, sensory, tlačítky, světly a podobně. Pokud je vše v souladu s projektem, lze systém oživit během několika hodin.

5. Programování a konfigurace


Na rozdíl od konvenční elektroinstalace, ta inteligentní vyžaduje naprogramování pomocí LOXONE config. A protože bylo vše naplánováno od samého začátku o většinu rutinních funkcí se tak postará inteligentní dům sám. Kvalitní individuální program zautomatizuje většinu procesů. V sekci „Co je inteligentním dům“ se nechte inspirovat tím, co může umět inteligentní dům budoucnosti.

6. Servis a údržba


Celý systém je navržen tak, aby byl maximálně spolehlivý, jednoduchý a snadno servisovatelný. Díky vzdálenému přístupu, dokážeme upravit chování domu, přidat novou funkci, odhalit nebo dokonce odstranit případnou závadu. Software v řídící jednotce domu pravidelně aktualizujeme a doplňujeme o nové funkce.
 

Společnost Inliving s.r.o. je partnerem rakouské společnosti LOXONE, která poskytuje kompletní řešení ovládání a inteligentní automatizace v domácnostech, inteligentních budovách a průmyslu. Nejlepších výsledků dosahují projekty, jejichž plánování započne ještě ve fázi projektování stavby. Vyhýbáme se kompromisním řešením, které trpí nespolehlivostí a nižším uživatelským užitkem. Věnujeme se též vylepšení funkcí domu pomocí individuálního programování Loxone inteligence. Provozujeme specializovaný Loxone e-shop. Nebráníme se však spolupráci i v pozdějších fázích, či poradenství  nebo opravě/úpravě již stávajících inteligentních elektroinstalací Loxone.

 

 

Zpět do obchodu