Přístupový systém & Videovrátný, Strana 2

INTELIGENTNÍ VIDEOVRÁTNÍK
Díky integrované kameře a komunikaci přes mobilní telefon budete vždy vědět, kdo stojí před vašimi dveřmi. Pomůže vám přitom bezplatná aplikace, díky níž budete mít přehled i když jste právě na cestách. Můžete tak reagovat na různé okolnosti a mimo mluvení s návštěvou jí můžete například i otevřít dveře.

INTEGROVANÁ ČTEČKA iBUTTON
Loxone Intercom XL disponuje integrovanou čtečkou elektronického klíče (iButton). Díky tomu můžete velice snadno vyřešit přístupový systém spolu s dalšími funkcemi. Nastavení iButtonu je velice rychlé a v případě ztráty lze jednoduše vymazat a nahradit jej novým.

Displej i kamera jsou vyrobeny z opravdového skla. To nejenom chrání vnitřek, ale zaručí perfektní obraz na dlouhé roky provozu. Robustní 7,5 mm tlustý hliník s eloxovaným povrchem nabízí nejenom skvělou ochranu pro hardware, ale dělá Loxone Intercom XL skutečnou ozdobou exteriéru domu. S pozorovacími úhly 150 ° vertikálně a 65 ° horizontálně se zobrazí vše a v jednom (živém) obraze. Povídat si můžete přes iPad, iPhone či Android s vynikající kvalitou zvuku.

 

c loxone intercom 2
23 719,01 Kč bez DPH
28 700 Kč

Video intercom (videovrátný) na míru Loxone Smart Home. Umožňuje vidět návštěvy u dveří a odpovídat jim přes aplikaci.

Kód: 200093
loxone intercom front free 2
39 260 Kč –4 %
Intercom XL
Momentálně nedostupné
30 991,74 Kč bez DPH
37 500 Kč

Chytrý intercom pro smart home Loxone ideální pro vícegenerační rodinné domy. Až 100 předvoleb, čtečka iButton, video a více.

Kód: 225
Nahoru
14 položek celkem